pomocdlamlodych.pl
pomoc dla młodych

Fundacja dla młodych

Co dostaniesz przystępując do współpracy z Fundacją Studencką Młodzi-Młodym? Przede wszystkim opiekę oraz wsparcie w zbiórce 1% z podatku dochodowego, a także materiały promocyjne, wspierające Twoją akcję, indywidualnego opiekuna, który podpowie, w jaki sposób możemy zebrać jeszcze większą kwotę pieniędzy oraz profil na stronie internetowej, poprzez który jeszcze więcej osób dowie się, w jaki sposób można wspierać Twoje marzenia.

Promuj swoją działalność w Internecie

Profil podopiecznego na stronie fundacji to miejsce, w którym możesz publikować zdjęcia oraz filmy dokumentujące działalność szkoły, klubu sportowego lub osoby indywidualnej. Publikuj zdjęcia z imprez szkolnych i meczów Twojej drużyny, wrzucaj nagrania z koncertów i wystaw, w jakich brałeś udział. Niech wszyscy Cię zobaczą!

Zapraszamy do współpracy z nami szkoły i przedszkola, kluby i drużyny sportowe, uzdolnionych uczniów i studentów, młodych pasjonatów sztuki i kultury. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy z nas ma marzenia, a naszą rolą jest pomóc je Wam spełniać. Dołącz do Fundacji Studenckiej Młodzi-Młodym i zrealizuj swoje! Zbieraj 1 procent z podatku na realizację własnych pasji.